1700, София, УНСС, ЦДО, тел. 8195 343, 8195 379
ADMIN
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Съобщения  •  Вход
 Кандидат-магистърски тест зимен прием 2008г. Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Срокът на пълномощията на Народното събрание за почва да тече от полагането на клетва Exclamation Exclamation Exclamation Вервайте ми и четете Конституцията на РБ
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла
moon_dance

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:14 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ако е така объркването става пълно, защото общината е на публичното право, а както ти казваш областната
управа пък въобще не е юридическо лице... Довечера ще се поразровя по-обстойно из учебници и интернет и ще видя какво ще открия за този въпрос.

Завършила съм Маркетинг, но не в УНСС
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
sklynce

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Общо взето е пълна лудница и вече ми писна то така или иначе няма да се паднат голяма част от въпросите от примерния тест поне миналата година е било така и е имало само няколко от въпросите така че повечето ще е на късмет и общи знания
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:21 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Решенията на Народното събрание се оспорват пред:
И сега малко цитатче от Конституцията на РБ

"......Конституционният съд:

1. дава задължителни тълкувания на Конституцията;

2. произнася се по искане за установяване на противоконституционност на законите и на другите актове на Народното събрание, както и на актовете на президента;
......:
Не е лоша идеята да попрочетете малко мили бъдещи колеги Laughing
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:25 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

и не се шашкайте ,защото има въпроси с повече от един отговор за ваше улеснение или объркване Rolling Eyes Четете по Макро ,Микро, Основи на правото, Статистика, Основи на счетоводството и всичко ще е наред
sklynce

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:29 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

corsaopc написа:
и не се шашкайте ,защото има въпроси с повече от един отговор за ваше улеснение или объркване Rolling Eyes Четете по Макро ,Микро, Основи на правото, Статистика, Основи на счетоводството и всичко ще е наред

Ние си четем ама ама има големи глупости в теста да не говорим че има по 2-3 верни отговори а пък не смятам да се шашкам или нещо подобно ние просто ги обсъждаме
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:33 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Лошото е , че на теста въпросите са една идея по -трудни Rolling Eyes
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:34 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

а от примерния тест не се пада нито един въпрос - те само ви насочват под каква форма ще протече теста Wink
moon_dance

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:37 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

corsaops наистина има въпроси с по 2 верни отговора, но в правилата за провеждане на изпита пише, че въпросите са с по 5 преположения, от които само едно е правилно.

И мисля, че ти също трябва да попрочетеш цялата тема, в която са дадени верните отговори, които и ти цитираш, преди да се държиш по този начин. (казвам го с най-добри чувства).
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:44 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

скъпи бъдещи колеги, държанието ми е съвсем и изцяло с колегиална насоченост , но вервайте ми Laughing отговорите на един въпрос не са само един , а по няколко (казвам го от личен опит) сърдечно се извинявам , че съм дала отговори на въпроси , на които вече сте си отговорили -просто и добронамерено исках да ви бъда от полза и да ви посоча източниците на знанията ми Laughing
Успех
moon_dance

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 3:58 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

"Кандидат-магистърският тест:

се състои изцяло от "закрити" въпроси, т.е. за всеки въпрос са дадени 5 възможни отговора, един от които е верен, останалите четири са грешни; " - цитатът е от сайта на УНСС.
corsaopc

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 7:28 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

ее успех тогаз колеги драги , нашия тест за икономисти беше доста по -различен от примерния и отговорите на въпросите бяха повече от два. Например :"ГФО включва -
а.) баланс;
б.) приложения
г.) ......."
Ха сега де????
Прецакали са ни ,явно вече е по -лесен Cool
Така,че радвайте се и учете Wink
krasi_ivanova

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 8:31 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Наистина понякога отговорите на въпросите ти се струват сходни, или еднакви, или допълващи се. Държа да отбележа, че отговорите са написани нарочно така и че верният отговор е само един. Даже при нас грешен отговор носеше по една наказателна точка, така че и другия съвет е - като не сте сигурни в отговора по-добре не пишете нищо, така ще имате 0 точки на този въпрос, а ако посочите грешен отговор ще имате -1 точка.
moon_dance

МнениеПуснато на: Вто Сеп 16, 2008 8:58 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

krasi_ivanova благодаря за съвета Smile Аз също мисля да не давам отговор там, където не съм сигурна. Само да не останат повечето въпроси без отговор Rolling Eyes
sklynce

МнениеПуснато на: Сря Сеп 17, 2008 8:48 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

corsaopc написа:
ее успех тогаз колеги драги , нашия тест за икономисти беше доста по -различен от примерния и отговорите на въпросите бяха повече от два. Например :"ГФО включва -
а.) баланс;
б.) приложения
г.) ......."
Ха сега де????
Прецакали са ни ,явно вече е по -лесен Cool
Така,че радвайте се и учете Wink

Така и така си почнала да даваш примерни въпроси що не напишеш още някой въпрос от твоя тест
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети